Logo firmy
"AUTO-SERWIS Frączek sp.j."
97-400 Bełchatów
Ul. Modra 42
tel./fax: (044) 635 90 58
lub (044) 635 90 02
e-mail: fraczek@go3.pl
:: O NAS ::

Firma AUTO-SERWIS Frączek sp.j. istnieje od 1986 roku. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży samochodowej. Przez cały czas poszerzamy naszą ofertę dostosowując ją do coraz bardziej wymagającego rynku. Naszym celem jest zadowolenie klienta, osiągane przez szybką, profesjonalną i kompleksową obsługę. Od roku 1999 jesteśmy Autoryzowanym Serwisem Hyundai, ale specjalizujemy się w naprawach blacharsko-lakierniczych oraz mechanicznych samochodów wszystkich marek.

Posiadamy zakład na powierzchni 3500 m2, co pozwala na obsługę co najmniej 10 samochodów jednocześnie. Zapewniamy usługi lakiernicze na najwyższym poziomie przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. Istnieje tu również możliwość zakupu lakierów samochodowych firmy Sikkens, posiadamy własną mieszalnię. Wykonujemy także usługi w zakresie naprawy i napełniania urządzeń klimatyzacyjnych, jak również komputerowe ustawienie zbieżności kół i spawanie plastików.

Co dzień czeka na Państwa wyspecjalizowana kadra mechaników pracujących na nowoczesnych urządzeniach, a to pozwala nam szybko i skutecznie eliminować wszelkiego typu usterki.

Przy długotrwałych naprawach oferujemy samochód zastępczy.